O kancelarii

Carter Lemon Camerons to angielska kancelaria prawna ze stuletnią tradycją. Nasze biuro znajduje się w sercu  Londyńskiego City.

Historia naszej firmy sięga 1915 r. Założycielem kancelarii był George Copplestone Carter, skąd pierwotna nazwa kancelarii George C. Carter & Co. W wyniku dekad rozwoju i przemian, nazwa kancelarii  ulegała zmianom aby ostatecznie,  w 2000 r. w wyniku połączonej współpracy z partnerami z londyńskiego Camerons, przyjąć nazwę Carter Lemon Camerons.

W Carter Lemon Camerons wierzymy w potrzebę ciągłego rozwoju wciąż  zwiększając  zakres prowadzonych usług dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Dbając o ich wysoki standard  Carter Lemon Camerons otworzył departament dedykowany polskim klientom. Budujemy trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami oferując im osobiste podejście i razem poszukując nietuzinkowych rozwiązań.

Jesteśmy doceniani przez klientów i profesjonalne organizacje. Jesteśmy notowani w prestiżowym Chambers & Partners oraz Legal 500, a w 2013 r. Acquisitions International przyznało nam nagrodę dla Najrzetelniejszej Kancelarii Prawnej dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami:  +44 (0)20 7406 1000 oraz  +44 (0)7769308498  lub mailowo: kateboguslawska@cartercamerons.com

Formularz kontaktu

    Jeśli chcialbys dowiedzieć się więcej o naszej praktyce postepowania z danymi, proszę zapoznaj się z nasza Polityka prywatności oraz jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami mailowo pod adresem privacy@cartercamerons.com.