Szanse polskich inwestorów na rynku brytyjskim

16 lipca 2020 o godzinie 10.00 BST odbędzie się konferencja on-line zatytułowana ‘Szanse polskich inwestorów na rynku brytyjskim’.

Badania wykazują, że pomimo Brexitu i Covid-19, Wielka Brytania pozostaje nadal atrakcyjnym rynkiem dla polskich inwestorów planujacych globalną ekspansję. Wiele polskich firm otwiera tu swoje oddziały a nawet wykupuje inne przedsiębiorstwa.

Konferencja wychodzi na przeciw takim podmiotom oferując wiedzę merytoryczną przedstawioną w postaci paneli dyskusyjnych oraz sesji Q&A. W konferencji wezmą udział eksperci z dziedziny prawa i finansów oraz przedstawiciele firm, które odniosły sukces na rynku brytyjskim. Specjaliści podzielą sie praktycznymi informacjami oraz strategiami biznesowymi.

Konferencja powstała we współpracy Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie z Polish Business Link, Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Londynie i British-Polish Chamber of Commerce.

Carter Lemon Camerons LLP jest reprezentowany przez partnera, Katarzyna Boguslawska, która bedzie brała udział w panelu zatytułowanym ‘ Co musisz wiedzieć aby osiągnąć sukces na rynku brytyjskim?’ Katarzyna od wielu lat pomoga i doradza firmom w Wielkiej Brytanii, w tym także polskim firmom, które funkcjonują na brytyjskim rynku.

Program i rejestracja: https://bit.ly/InvestBrit