Prawnicy Carter Lemon Camerons uczestniczyli w trzech polsko-brytyjskich wydarzeniach

Prawnicy Carter Lemon Camerons wzięli udział w trzech polsko-brytyjskich wydarzeniach dotyczących stosunkόw prawnych i gospodarczych pomiędzy Wielką Brytanią a Polską.

prawnicy carter lemon camerons warszawa

Pierwszym z wydarzeń był Polsko-Angielski Dzień Prawa w Warszawie zorganizowany przez Brytyjską Naczelną Rade Adwokacką, Warszawską Okręgową Radę Adwokacką oraz Fundację Adwokatury Polskiej. Wydarzenie dotyczyło wspόłpracy w sprawach karnych i rodzinnych, europejskiego nakazu aresztowania oraz spraw dotyczących opieki nad dziećmi.

Kolejnym wydarzeniem, w ktόrym uczestniczyli nasi prawnicy, było spotkanie z Krzysztofem Szubertem z Ministerstwa Cyfryzacji w Ambasadzie RP w Londynie.

W dniu 6 czerwca, nasi prawnicy wzięli udział w kolejnym spotkaniu w Ambasadzie RP w Londynie: Poland as a Hub for Innovation.

Kate Boguslawska, partner w kancelarii Carter Lemon Camerons, powiedziała: ‘Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, liczba Polakόw w Wielkiej Brytanii wzrosła do około 984,000, co w znacznym stopniu przyczyniło się do pogłębiania relacji polsko-brytyjskich.’

‘Rosnąca liczba Polakόw oznacza znaczny wzrost liczby relacji biznesowych oraz spraw trans-granicznych. Nasza kancelaria angażuje się w pomoc zarόwno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym.

Carter Lemon Camerons obsługuje przedsiębiorców, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientόw indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w języku polskim: +44 (0) 20 7406 1018 lub +44 (0)7769 308 498 lub mailowego: katarzynaboguslawska@cartercamerons.com lub aleksandrakowalska@cartercamerons.com.