Pani mecenas Katarzyna Boguslawska dołącza do grona Partnerów Carter Lemon Camerons

Katarzyna (Kate) Boguslawska

Carter Lemon Camerons ma zaszczyt poinformować, że do grona Partnerów naszej kancelarii dołączyła Pani mecenas Katarzyna Boguslawska, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w prawie gospodarczym oraz prawie pracy.

Mecenas Katarzyna Boguslawska ukończyła studia  prawnicze na London Metropolitan University, uprzednio pracując jako kwalifikowany tłumacz w Wielkiej Brytanii.

Katarzyna doradza zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym, w szczególności polskim przedsiębiorcom prowadzącym swoją działalność lub świadczącym swoje usługi w Wielkiej Brytanii. Doradza w kwestiach związanych z prawem pracy, zarówno pracodawcom jak i pracownikom; prowadzi negocjacje, zapewnia ekspertyzy prawne, przygotowuje kontrakty oraz umowy ugodowe. Wykorzystując swoją wieloletnią praktykę pomaga unikać sporów lub prowadzi do ich rozwiązania.

Mecenas Katarzyna Boguslawska reprezentuje wiele polskich przedsiębiorstw w negocjacjach z angielskimi korporacjami oraz pomaga w realizacji skomplikowanych transakcji dwu i wielostronnych.