Prestiżowa nagroda Lexis Nexis dla Carter Lemon Camerons

Prestiżowa nagroda Lexis Nexis została przyznana kancelarii Carter Lemon Camerons w kategorii Business Development za naszą działalnośc międzynarodową, w szczególności wśród klientów polskich na rynku brytyjskim oraz klientów na terenie Polski prowadzących biznes z kontrahentami z Wielkiej Brytanii.

 

Zwycięzcy tej prestiżowej nagrody ogłoszeni zostali podczas uroczystej ceremonii w Sheraton Grand London 13 marca 2019 roku. Jury składające się z wybitnych specjalistów z branży prawnej doceniło aplikację Carter Lemon Camerons, w której wyszczególniliśmy nasze działania na rynkach polskim i brytyjskim .

W ciągu ostatnich lat, nasza oferta skierowana do polskich przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych potrzebujących pomocy w prawnej w angielskiej jurysdykcji  znacznie się rozszerzyła i obejmuje usługi w zakresie prawa nieruchomości, gospodarczego i obsługi spółek, prawa imigracyjnego, prawa pracy oraz prawa spadkowego. Jestesmy zaangażowani we współpracę z ambasadami RP w Wilekiej Brytanii oraz Wielkiej Brytanii w Polsce, a także z Foreign and Commonweatlh Office oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu.

Kate Bogusławska, która kieruje departamentem polskim w Carter Lemon Camerons powiedziała:

Jestem zaszczycona tym, że mogę znaleźć się w tak prestiżowym gronie i odebrać tę wspaniałą nagrodę. Nasza firma świadczy usługi dla polskich klientów na wielu obszarach i wciąż rozwijamy się aby sprostać oczekiwaniom rynku.

Carter Lemon Camerons obsługuje przedsiębiorców, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientόw indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w języku polskim: +44 (0) 20 7406 1018 lub +44 (0)7769 308 498 lub mailowego: katarzynaboguslawska@cartercamerons.com lub aleksandrakowalska@cartercamerons.com.