Kongres Polskich Przedsiębiorców 2019

 

Prawnicy Carter Lemon Camerons wzięli udział w kolejnej już edycji Kongresu Polskich Przedsiębiorców. Kongres Polskich Przedsiębiorców od wielu lat oraganizowany jest  przez  Polish Business Link. Organizacja ta skupia polskich i brytyjskich przedsiębiorców. W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 przedsiębiorców zainteresowanych relacjami Polski z Wielką Brytanią.

Kongres obfitował w prezentacje,  warsztaty i dyskusje. Katarzyna Bogusławska, partner w Carter Lemon Camerons, w swojej prezentacji, mówiła o tym jak ważne jest zaangażowanie pracowników w rozwój i promocję firmy oraz jak motywować do aktywnego uczestnictwa w działaniach promujących biznes. Wydarzenie odbyło się w legendarnym Klubie Orła Białego gdzie uczestnicy mieli okazję delektować się tradycyjnym polskim obiadem oraz przekąskami.

Carter Lemon Camerons od lat wspiera działania Polish Business Link oraz założyciela organizacji Bartłomieja Kowalczyka, który znany jest z innowacyjnych eventow oraz ogromnego zaangażowania w rozwój polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii.