Pomoc udzielana przez Kancelarie Carter Lemon Camerons LLP w czasie pandemii

Nasza kancelaria zawsze aktywnie angażuje się w życie społeczne i oferuje pomoc. W czasie pandemii ta pomoc jest konieczna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. O takiej potrzebie przekonujemy się z liczby zapytań, które otrzymujemy.

 

Dostajemy mnóstwo pytań od przedsiębiorców, pracowników, osób samozatrudnionych, które są dotknięte efektem koronwirusa. Staramy się odpowiadać na te pytania, ale także, ponieważ wiele pytań powtarza się, uruchomiliśmy zakładki dedykowane Covid-19. Można tam znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania (FAQ),  komentarze prawne, informacje oraz użyteczne linki.

 

Angielskojęzyczna zakładka: https://www.cartercamerons.com/category/Covid-19/

Polskojęzyczna zakładka: https://www.cartercamerons.pl/category/covid-19/

 

Z przyjemnością zapraszamy również na wywiad, który udzieliła Mecenas Katarzyna Boguslawska Magazynowi Pl. Podczas wywiadu, który odbył się na  Facebook Live, odpowiadała na pytania zadawane przez słuchaczy. (https://www.facebook.com/MagazynPl/videos/191882685596337/?t=0).

 

Zapis tej rozmowy ukazał się także w Magazynie Pl i można go przeczytać na https://www.magazynpl.co.uk/2020/03/30/prawo-pracy-i-obowiazki-pracodawcy-w-obliczu-covid-19/.

 

Zapraszamy do oglądania i do lektury. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, ze z powodu szybko rozwijającej się sytuacji związanej z koronowirusem pewne informacje mogą się dezaktualizować. Dodatkowo prosimy pamiętać, ze odpowiedzi udzielone są uogólnione: mogą posłużyć jako drogowskaz ale nie zastąpią indywidualnej konsultacji. Różne okoliczności wymagają różnych kroków.

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktu https://www.cartercamerons.pl/kontakt/.